Představujeme vám Dueto.cz

6. 1. 2011

Úvodní stránka

Jste sami a už vás to nebaví? Stydíte se přihlásit do odpudivě vyhlížejících seznamek? S tím je konec! Na českou internetovou scénu v blízké době vtrhne zcela nová a přitažlivá seznamovací služba moderního střihu. Její nejzásadnější výhodou bude chytré propojení se sociální sítí Facebook. Vytvoření seznamovacího profilu vám zabere jen pár sekund a bude otázkou několika málo kliknutí myši. Snadnější si to lze už jen těžko představit. Chceme vás zbavit další otravné registrace  a nechceme vám nabízet služby, které nepotřebujete. Dueto bude čistě o seznamování! Nebudeme kopírovat Facebook, ale nabídneme to, co na něm chybí.

Zajímat vás také bude určitě přístup k soukromí uživatelů. V této oblasti budeme klást důraz na zachování určitého standardu. Dueto.cz nebude připomínat nějaké lidské tržiště nebo “líbímseti” a to díky principu fungování. Váš profil se bude zobrazovat ostatním uživatelům jen na základě zadání konkrétních požadavků. Proto se k vám dostanou především ti, kteří o seznámení právě s vámi mají skutečný zájem. Zrovna tak vy uvidíte jen okruh uživatelů, kteří mohou zajímat vás. Nad službou budete mít vždy kontrolu a můžete si být jisti, že nebude dělat samovolně něco, co si vy nepřejete.

A co funkce?

Dueto.cz bude spuštěno prozatím v základní verzi, která nabídne standardní seznamovací funkce a komunikační nástroje (soukromé zprávy, chat atd.). Vše bude uživatelsky přívětivé, hezké na pohled a moderní. Postupem času pro vás chystáme mnoho doplňujících funkcí, které promění seznamování ve skutečnou zábavu. Navíc pomohou najít opravdu toho pravého partnera. Mezi nejbližší plány patří také mobilní web. Slibujeme, že se budeme řídit především přáními našich uživatelů a Dueto.cz se bude vyvíjet v souladu s nimi.

Kdy už se Dueto.cz spustí?

Dueto.cz budete moci používat již v nejbližších týdnech. Až bude známo přesné datum spuštění, objeví se na stránkách http://dueto.cz/ odpočet. Již nyní můžete požádat o to, abychom vás o spuštění informovali emailem.

Pro nás i pro vás je důležité, aby se rychle po spuštění do služby zapojilo co nejvíce lidí. Jedině tak budete mít možnost vybírat si budoucího partnera z rozmanité nabídky. Proto řekněte o Dueto.cz svým nezadaným přátelům a sledujte nás nadále zde na našem blogu, případně na Facebooku či Twitteru.


Tento příspěvek byl vložen 6. 1. 2011 v 10:25 a byl zařazen do kategorie Dueto.