Začínáme a potřebujeme Vás!

15. 2. 2011

Start

Start

Tak je to konečně tady!!!. Dueto.cz běží. Spustili jsme o půlnoci ze sv. Valentýna na 15. 2., snad nám to tedy přinese alespoň trochu štěstí do začátků. Od dnešního dne se můžete s radostí seznamovat. Doufejme, že naše řady se brzy rozrostou a bude z čeho vybírat – tak, aby každý mohl najít právě pro sebe toho opravdu pravého.

Proč Vás potřebujeme?

Potřebujeme Vás, protože právě Vy můžete o nás dát vědět svým přátelům, kteří jsou také nezadaní a rádi by se seznamovali. Když každý z Vás pozve alespoň jednoho, brzy nás tu bude plno. Navíc Vás potřebujeme ještě z jednoho důvodu. Chceme slyšet pochvaly i kritiku, tak abychom pro Vás mohli dělat Dueto lepší a lepší. Něco se Vám nelíbí? Nefungje? Máte nápady jak Dueto vylepšit? Můžete se nám ozvat prostřednictvím tlačítka “Feedback”. Rádi si vaše názory, postřehy a připomínky vyslechneme. Zároveň prosíme o trpělivost. Budeme na zlepšeních pracovat.

Co pro Vás chystáme?

Již teď pro Vás připravujeme nové funkce, které budou postupně ve službě přibývat. Detaily si zatím necháme pro sebe, ale můžeme Vám slíbit, že se máte na co těšit. Bude to zábava!


Tento příspěvek byl vložen 15. 2. 2011 v 01:03 a byl zařazen do kategorie Dueto.